Jar
Leto
Jeseň
Zima
Zadaj hľadaný výraz:

Škola

Milý žiak , žiačka,

naša nová, moderná škola Ťa chce poznať a veľa naučiť. Individuálna práca učiteľov sa prispôsobí Tvojim vedomostiam, možnostiam a potrebám. V príjemnej atmosféra budeš pracovať ako vládzeš.
Tvoje malé medzery vo vzdelaní vyplníme novými vedomosťami. Zistíš, že škola je príjemná zábava a notebook je Tvoj kamarát. A možno sa ti ani nebude chcieť ísť domov... Čakáme Ťa aj na budúci rok.

Mgr. Františka Kormanová

riaditeľka školy

 
  • Počas celého školského roka sa pedagógovia súkromnej kúpelnej školy snažia o čo najlepšie prepojenie školských osnov podľa individuálných potrieb každého žiaka.
  • Hlavným zámerom školy je interaktívne prepojenie kúpeľnej školy a domovskej školy žiaka, tak aby čo najmenej vypadol zo školského procesu.
  • Súčasťou kúpeľnej filozofie je kultúrny a telesný rozvoj detí cestou kultúrných aktivít: (šikovné ruky, keramické práce, angličtina hrou, čítanie poézie, spev, karnevaly, diskotéky, karaoke, rozprávkový les), a tiež športových činností: (skákanie na trampolíne, vybíjaná, volejbal, hokejbal, nohejbal, basketbal, prehadzovaná, futbal, petangue, kolky, stolný tenis, tenis, šach, celokúpeľné hry, atď...) Všetky pod dohľadom kultúrnych a športových animátorov.
  • Škola sa nachádza v areáli kúpeľov. Moderne zariadené triedy sú vybavené najnovšou počitačovou a multimediálnou technikou.

TLAČIVO - "Údaje o žiakovi"

PRIJÍMACIA KANCELÁRIA: Informačné hodiny: pracovné dni 8:00 - 14:00 hod.

0918 110 324   lukackova@tkl.sk

0918 110 325   sebestova@tkl.sk